6-new

Yeşil alanlarda Çimelya farkı

Çim alanı oluşturmanın en sağlıklı, en hızlı ve en ekonomik yolu olan hazır rulo çim alanında Çukurova'da ilk kez büyük metrajlı üretime geçen Çimelya Hazır Çim, topraklarınızın 1-2 gün içinde yemyeşil olmasını sağlıyor.

Çimelya Hazır Rulo ÇimAdana İmamoğlu ilçesinde100 bin m2 alan üzerinde tüm Çukurova Bölgesi'ne hizmet veren Çimelya Hazır Çim, ev yaşamında doğayla içiçe olmak isteyenlere bilgi-deneyim ve üretimleriyle farklı alternatifler sunuyor.
Yeşil alan ve çevre düzenlemeleri, geniş alanların ve arazilerin yeşilendirilmesi, futbol ve golf sahaları, gezi parkları, oyun alanları ve ev bahçeleri, sosyal tesis ve bina çevrelerinde hazır rulo çim uygulaması ile kısa sürede kaliteli yeşil alanlar elde edilmesine olanak sağlayan 'Çimelya Hazır Çim', peyzaj sulama sistemleriyle de hem bitkilerde maksimum fayda sağlıyor, hemde su sarfiyatını minimuma düşürüyor.
Garantili çalışıyoruz
Tohum ekmeyle çimlendirmeden daha avantajlı, kolay ve ekonomik olan hazır çim kalıplarının tüm dünyada giderek yaygınlaştığını dile getiren proje ortaklarından Cuma Olgun, ürünlerinin bermuda türü (tisport ve paspallium) çimlerden oluştuğunu kaydetti.
Ürünlerinin basmaya dayanıklı olduğunu, bozulan kısımların kısa zamanda onarılabildiğini dile getiren Olgun, "Müşterilerimize bu alanda memnuniyet garantisi veriyoruz.
Firmamızın üretmiş olduğu ürünler piyasada müşteri memnuniyetini ön planda tutmak adına, üretim aşamasından uygulama aşamasına kadar son derece titizlikle ve kaliteli hizmet anlayışıyla üretilmektedir" dedi.
Akdeniz iklimine uygun olan hazır çimlerin ince stolonlu yapısıyla estetik bir görünüm sağladığını, tuzlu suya daha dayanıklı olduğunu kaydeden Olgun, "Daha hoş yaşam alanı oluşturan sağlıklı bitkiler, cadde gürültüsüne karşı bir ses bariyeri görevi görür. Emlak değerlerinin arttığı bir dönemde ise bu yatırım sonucunda daha güzel bir bahçe oluşturularak, evin değeri de arttırılabilir" diye konuştu.
Hazır çimlerin aynı zamanda yangına karşı koruma avantajlarının da olduğunu kaydeden Cuma Olgun, 30 metrelik bir tampon bölgenin, çevreden yayılabilecek yangının ulaşmasını engellediğini belirtti.
Maksimum fayda, minimum su sarfiyatı
Rulolar halinde istenen yere nakledilen çimlerin döşemesi yapıldığı andan itibaren yeşil görüntü sağladığını kaydeden proje ortaklarından Ali Şimşek ise, "Hazır rulo çim uygulaması ile, tohumlamada karşılaşacağınız sorunlardan uzak, en kısa zamanda güzel ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Çimlerimiz, tüm hastalıklardan ve yabancı otlardan arındırılarak üretilmektedir. Adaptasyondan sağlandıktan sonra susuzluğa son derece dayanıklıdır. Fazla boylanmadığı için sık sık biçmek gerekmez, bakımı kolaydır" şeklinde konuştu.
İletişim: Cuma Olgun (Firma yetkilisi)
GSM: 0.532 303 09 88 / MERSİN
www.cimelya.com

**
Çimelya Hazır Rulo Çim üretim tesisleri İmamoğlu / Adana